POZOR:  Je-li vaše vozidlo Ford vybaveno airbagem spolujezdce vpředu, děti do výšky 150 cm nebo ve věku do 12 roků musejí být umístěny v řádně použitém zádržném prostředku na zadním sedadle - nikdy ne na předním.
  POZOR:  Vážné nebezpečí! Nepoužívejte dětské bezpečnostní sedačky upevňované proti směru jízdy na sedadle, které je chráněno airbagem umístěným před sedadlem!

Poznámka:   Pokud je za specifických podmínek potřeba, aby na předním sedadle chráněném airbagem cestovalo dítě těžší než 9 kg, používejte pouze zádržné systémy s posezem směrem ve směru jízdy.
Následující tabulka uvádí vhodná umístění pro použití dětských zádržných systémů.
Polohy dětských sedaček

Poloha sedačky   Kategorie hmotnostních skupin  
0   0+   I   II   III  
Do 10 kg (věk 0 - 9 měsíců)   Do 13 kg (věk 0 - 2 roky)   9 až 18 kg (věk 9 měsíců - 4 roky)   15 až 25 kg (věk 31/2 - 12 let)   22 až 36 kg (věk 6 - 12 let)  
Bezpečnostní sedačka pro batolata   Bezpečnostní sedačka pro batolata   Dětská bezpečnostní sedačka   Zvyšovací sedačka/sedák   Zvyšovací sedačka/sedák  
Přední sedadlo spolujezdce   X   X   U1   U1   U1  
Zadní sedadla   U   U   U   U   U  

X = Poloha sedadla nevhodná pro děti v této hmotnostní/věkové skupině.
U = Poloha sedadla vhodná pro zádržné prostředky univerzální kategorie schválené pro použití v této hmotnostní/věkové skupině.
U1 = poloha sedačky vhodná pro univerzální zádržné systémy. Společnost Ford však doporučuje, aby byly děti přepravovány v příslušných dětských zádržných systémech na zadních sedadlech.