POZOR:  Vážné nebezpečí! Na sedadlech, před kterými je umístěn aktivní airbag, nepoužívejte dětské sedačky montované proti směru jízdy! Může dojít k úmrtí nebo vážnému poranění dítěte.

Missing Image
Montáž deaktivačního spínače airbagu spolujezdce
  POZOR:  Pokud potřebujete namontovat dětskou sedačku na sedadlo, před kterým je umístěný aktivní airbag, musíte si nechat namontovat spínač deaktivace airbagu spolujezdce. Pro další informace se obraťte na svého prodejce.

Poznámka:  Spínač na klíč bude umístěn v odkládací schránce v přístrojové desce a bude propojen s kontrolkou deaktivace airbagu na přístrojové desce.
Pokud se varovná kontrolka airbagů rozsvítí nebo začne blikat za jízdy, je to známka závady. Demontujte dětskou sedačku a okamžitě nechte systém prověřit.
Deaktivace airbagu spolujezdce
Missing Image
AOdpojeno
BSpuštěno
Otočte spínač do polohy A.
Missing Image  Pokud zapnete zapalování, rozsvítí se varovná kontrolka deaktivace airbagu spolujezdce, která oznamuje, že je airbag spolujezdce zakázaný. Vyhledání položky:   Viz   Celkový pohled na přístrojovou desku
Aktivace airbagu spolujezdce
  POZOR:  Pokud na předním sedadle spolujezdce nepoužíváte dětskou sedačku, musí být airbag spolujezdce povolen.

Otočte spínač do polohy B.
Missing Image  Pokud zapnete zapalování, rozsvítí se varovná kontrolka aktivace airbagu spolujezdce, která oznamuje, že je airbag spolujezdce povolený. Vyhledání položky:   Viz   Celkový pohled na přístrojovou desku