Airbagy
POZOR   POZOR:  Žádným způsobem neupravujte přední část vozidla. Mohlo by to nepříznivě ovlivnit odpálení airbagů.
POZOR   POZOR:  Původní text podle ECE R94.01: Vážné nebezpečí! Na sedadlech, před kterými je umístěn airbag, nepoužívejte dětské sedačky montované proti směru jízdy!
POZOR   POZOR:  Dodržujte bezpečnou vzdálenost mezi vámi a volantem a používejte bezpečnostní pás. Bezpečnostní pás vás udrží v poloze, ve které je dosaženo optimální účinnosti airbagu, pouze v případě, že je řádně zapnutý.   Viz   Sezení ve správné poloze
POZOR   POZOR:  Opravy volantu, sloupku řízení, sedadel, airbagů a bezpečnostních pásů vždy svěřte vyškoleným odborníkům.
POZOR   POZOR:  Do prostoru před airbagy neumísťujte žádné překážky. Nepřipevňujte nic na kryty airbagů nebo nad ně.
POZOR   POZOR:  Do prostoru, kde jsou namontovány airbagy, nezapichujte ostré předměty. Mohlo by dojít k poškození a nepříznivému ovlivnění odpálení airbagu.
POZOR   POZOR:  Na sedadla používejte pouze potahy určené pro sedadla s bočními airbagy. Namontovat je musí vyškolení technici.

Poznámka:   Při odpálení airbagu uslyšíte hlasitý výbuch a vyvalí se oblak neškodného prachu. To je normální.
Poznámka:   Kryty airbagů otírejte pouze vlhkou látkou.
Airbagy řidiče a spolujezdce
Image Shown Without Description
Airbagy řidiče a spolujezdce se odpálí při vážné čelní srážce nebo srážce, která je zleva nebo zprava do úhlu 30 stupňů. Airbagy se nafouknou během několika tisícin sekundy a při kontaktu s cestujícím se vyfukují, a brzdí tak pohyb těla vpřed. Při menších čelních srážkách, převrácení, nárazu zezadu nebo ze strany k odpálení airbagu řidiče a spolujezdce nedojde.
Boční airbagy
Image Shown Without Description
Boční airbary jsou vestavěny do opěradel předních sedadel. Přítomnost bočních airbagů je označena štítkem.
K odpálení bočních airbagů dojde při vážném bočním nárazu. K odpálení dojde pouze u airbagů na straně, na kterou směřuje náraz. Airbagy se nafouknou během několika tisícin sekundy a při kontaktu s cestujícím se vyfukují, a chrání tak oblast krku a ramen. Při menších bočních srážkách, převrácení a nárazu zepředu nebo zezadu k odpálení bočních airbagů nedojde.
Bezpečnostní pásy
POZOR   POZOR:  Dodržujte bezpečnou vzdálenost mezi vámi a volantem a používejte bezpečnostní pás. Pouze správně použitý bezpečnostní pás vás udrží v optimální poloze.   Viz   Sezení ve správné poloze
POZOR   POZOR:  Bezpečnostní pás nikdy nepoužívejte pro více než jednu osobu.
POZOR   POZOR:  Bezpečnostní pás zapínejte vždy pouze do jeho příslušné přezky.
POZOR   POZOR:  Nepoužívejte bezpečnostní pás, který je uvolněný nebo překroucený.
POZOR   POZOR:  Nenoste tlusté oděvy. Pro dosažení optimálního účinku musí bezpečnostní pás pevně obepínat tělo.
POZOR   POZOR:  Ramenní popruh bezpečnostního pásu věďte přes střed ramena a bederním pásem pevně obepněte boky.

Navíječ bezpečnostního pásu řidiče je vybaven předepínačem bezpečnostního pásu. Předepínače bezpečnostních pásů jsou odpáleny při trochu menších nárazech než airbagy. Při menších čelních nárazech může dojít pouze k odpálení předepínačů bezpečnostních pásů.
Stav po srážce
POZOR   POZOR:  Bezpečnostní pásy vystavené napětí v důsledku nehody by měly být vyměněny a kotevní body by měly být zkontrolovány řádně vyškoleným technikem.