Image Shown Without Description
AJedno setření
BPřerušované nebo automatické stírání
CNormální stírání
DStírání vysokou rychlostí
Přerušované stírání
Image Shown Without Description
Pomocí otočného spínače vyberte interval stírání: 1 = Krátký časový interval. 6 = Prodloužený časový interval.
Automatické stírání
POZOR   POZOR:  Při námraze se před zapnutím funkce automatického stírání přesvědčete, že byly stěrače plně odmrazeny.
POZOR   POZOR:  Před vjezdem do myčky automobilů se ujistěte, že je funkce automatického stírání vypnuta.
POZOR   POZOR:  Vyměňujte stírátka stěračů, jakmile začnou na skle zanechávat pruhy vody a šmouhy nebo když zcela neodstraňují vodu z čelního skla. Pokud stírátka nevyměníte, bude snímač deště stále zaznamenávat vodu na čelním skle. Tím zůstanou stěrače nadále v chodu, i když vetšina čelního skla bude suchá.

Poznámka:   Funkce automatického stírání je určena pouze pro použití při vlhkém počasí a je velmi citlivá na cokoliv, co se dotkne skla v blízkosti snímače deště. Nečistoty, mlha, hmyz apod., které ulpí na skle v blízkosti snímače deště mohou způsobit zapnutí stěračů, i když bude sklo suché.
Poznámka:   Funkce automatického stírání by neměla být zapnuta za sněžení, mlhy nebo při posolené silnici. Za tohoto počasí vyberte v případě potřeby jinou polohu.
Pokud zvolíte funkci automatického stírání, stěrače jednou setřou, ať je sklo mokré nebo suché. Poté, nebo pokud zapnete zapalování se zapnutou funkcí automatického stírání, nebudou stěrače stírat, dokud nebude zaznamenána voda na čelním skle. Zvolte případně jinou polohu a pak opět zvolte automatické stírání nebo zapněte ostřikovač.
Snímač deště bude nepřetržitě měřit množství vody na čelním skle a automaticky mu přizpůsobí rychlost stěračů čelního okna (jedno setření, přerušované stírání, normální stírání nebo stírání vysokou rychlostí).
Image Shown Without Description
Citlivost čidla deště se nastavuje točítkem:
1 = Vysoká citlivost: Stěrače budou stírat, i když bude na čelním skle zaznamenáno pouze malé množství vody.
6 = Nízká citlivost: Stěrače budou stírat, až když bude na čelním skle zaznamenáno větší množství vody.