Airbagy
POZOR   POZOR:  Žádným způsobem neupravujte přední část vozidla. Mohlo by to nepříznivě ovlivnit odpálení airbagů.
POZOR   POZOR:  Původní text podle ECE R94.01: Vážné nebezpečí! Na sedadlech, před kterými je umístěn airbag, nepoužívejte dětské sedačky montované proti směru jízdy!
POZOR   POZOR:  Dodržujte bezpečnou vzdálenost mezi vámi a volantem a používejte bezpečnostní pás. Pouze správně použitý bezpečnostní pás vás udrží v poloze, ve které airbagy dosahují optimálního účinku.   Viz   Sezení ve správné poloze
POZOR   POZOR:  Opravy volantu, sloupku řízení, sedadel, airbagů a bezpečnostních pásů vždy svěřte řádně vyškolenému technikovi.
POZOR   POZOR:  Do prostoru před airbagy neumísťujte žádné překážky. Nepřipevňujte nic na kryty airbagů nebo nad ně.
POZOR   POZOR:  Do prostoru, kde jsou namontovány airbagy, nezapichujte ostré předměty. Mohlo by dojít k poškození a nepříznivému ovlivnění odpálení airbagu.
POZOR   POZOR:  Na sedadla používejte pouze potahy určené pro sedadla s bočními airbagy. Namontovat je musí řádně vyškolený technik.

Poznámka:   Při odpálení airbagu uslyšíte hlasitý výbuch a vyvalí se oblak neškodného prachu. To je normální.
Poznámka:   Kryty airbagů otírejte pouze vlhkou látkou.
Airbagy řidiče a spolujezdce
Missing Image
Airbagy řidiče a spolujezdce se odpálí při vážné čelní srážce nebo srážce, která je zleva nebo zprava do úhlu 30 stupňů. Airbagy se nafouknou během několika tisícin sekundy a při kontaktu s cestujícím se vyfukují, a brzdí tak pohyb těla vpřed. Při menších čelních srážkách, převrácení, nárazu zezadu nebo ze strany k odpálení airbagu řidiče a spolujezdce nedojde.
Kolenní airbag řidiče
UPOZORNĚNÍ   UPOZORNĚNÍ:  Nepokoušejte se otevřít kryt kolenního airbagu spolujezdce.

Kolenní airbag řidiče se odpálí při vážné čelní srážce nebo srážce, která je zleva nebo zprava do úhlu 30 stupňů. Airbagy se nafouknou během několika tisícin sekundy a při kontaktu s cestujícím se vyfukují, a brání tak nárazu kolen do sloupku řízení. Při menších čelních srážkách, převrácení, nárazu zezadu nebo ze strany k odpálení kolenního airbagu řidiče nedojde.
Pro nalezení položky:   Viz   Jedním pohledem
Poznámka:   Kolenní airbag řidiče obsahuje oproti předním airbagům menší množství výbušné směsi. Při menších srážkách může dojít pouze k odpálení kolenního airbagu.
Boční airbagy
Missing Image
Boční airbary jsou vestavěny do opěradel předních sedadel. Přítomnost bočních airbagů je označena štítkem.
K odpálení bočních airbagů dojde při vážném bočním nárazu. Airbagy se nafouknou během několika tisícin sekundy a při kontaktu s cestujícím se vyfukují, a chrání tak oblast krku a ramen. Při menších bočních srážkách, převrácení a nárazu zepředu nebo zezadu k odpálení bočních airbagů nedojde.
Stropní airbagy
Missing Image
Stropní airbagy jsou umístěny v panelech obložení nad předními a zadními bočními okny. Přítomnost stropních airbagů je označena profilovanými štítky na panelu obložení sloupku B.
K odpálení stropních airbagů dojde při vážném bočním nárazu. Airbag se nafoukne během několika tisícin sekundy a při kontaktu s cestujícím se vyfukuje a poskytuje ochranu hlavě. Při menších bočních srážkách, převrácení a nárazu zepředu nebo zezadu k odpálení stropních airbagů nedojde.
Bezpečnostní pásy
POZOR   POZOR:  Dodržujte bezpečnou vzdálenost mezi vámi a volantem a používejte bezpečnostní pás. Pouze správně použitý bezpečnostní pás vás udrží v optimální poloze.   Viz   Sezení ve správné poloze
POZOR   POZOR:  Bezpečnostní pás nikdy nepoužívejte pro více než jednu osobu.
POZOR   POZOR:  Bezpečnostní pás zapínejte vždy pouze do jeho příslušné přezky.
POZOR   POZOR:  Nepoužívejte bezpečnostní pás, který je uvolněný nebo překroucený.
POZOR   POZOR:  Nenoste tlusté oděvy. Pro dosažení optimálního účinku musí bezpečnostní pás pevně obepínat tělo.
POZOR   POZOR:  Ramenní popruh bezpečnostního pásu věďte přes střed ramena a bederním pásem pevně obepněte boky.

Navíječe bezpečnostního pásu řidiče a spolujezdce vpředu jsou vybaveny předepínači. Předepínač bezpečnostního pásu obsahuje menší množství výbušné směsi než airbagy. Při menší srážce může dojít pouze k odpálení předepínače.
Stav po srážce
POZOR   POZOR:  Bezpečnostní pásy vystavené napětí v důsledku nehody by měly být vyměněny a kotevní body by měly být zkontrolovány řádně vyškoleným technikem.