POZOR   POZOR:  Pokud používáte otočenou dětskou sedačku na předním sedadle spolujezdce, ujistěte se, že je deaktivován airbag spolujezdce.

Missing Image
Montáž spínače deaktivace airbagu spolujezdce
POZOR   POZOR:  Pokud potřebujete namontovat dětskou sedačku na sedadlo, před kterým je umístěný aktivní airbag, musíte si nechat namontovat spínač deaktivace airbagu spolujezdce. Pro další informace se obraťte na svého prodejce.

Poznámka:   Spínač na klíč bude umístěn v odkládací schránce v přístrojové desce a bude propojen s kontrolkou deaktivace airbagu na přístrojové desce.
Pokud se varovná kontrolka airbagů rozsvítí nebo začne blikat za jízdy, je to známka závady. Demontujte dětskou sedačku a okamžitě nechte systém prověřit.
Deaktivace airbagu spolujezdce
Missing Image
ANeaktivní
BAktivní
Otočte spínač do polohy A.
Missing Image  Po zapnutí zapalování se rozsvítí kontrolka vypínání airbagu spolujezdce signalizující, že je airbag spolujezdce deaktivován. Pro nalezení položky:   Viz   Jedním pohledem
Aktivace airbagu spolujezdce
POZOR   POZOR:  Pokud nepoužíváte otočenou dětskou sedačku na předním sedadle spolujezdce, ujistěte se, že je airbag spolujezdce aktivován.

Otočte spínač do polohy B.
Missing Image  Po zapnutí zapalování se rozsvítí kontrolka zapnutí airbagu spolujezdce signalizující, že je airbag spolujezdce aktivován. Pro nalezení položky:   Viz   Jedním pohledem