Tato verze příručky pro uživatele obsahuje nejnovější informace, které se mohou lišit od její tištěné verze, již jste obdrželi s vozidlem. Také může obsahovat informace, které se vozidla netýkají nebo které popisují fungování, jež se liší od skutečného fungování vozidla. Jako hlavní zdroj informací o vozidle považujte příručku pro uživatele, kterou jste obdrželi s vozidlem.
Informace, které obsahuje tato publikace, byly v době zveřejnění správné.Z důvodu dalšího vývoje si kdykoli vyhrazujeme právo na změnu specifikací, designu nebo výbavy bez předchozího upozornění a bez vzniku jakýchkoli závazků.Bez předchozího písemného povolení společnosti je zakázáno reprodukovat jakoukoli část této publikace, ukládat ji ve vyhledávacím systému, překládat ji do jiného jazyka nebo přenášet libovolnou formou nebo prostředky.Společnost neodpovídá za chyby a tiskové výpadky.
POZOR:
Vložte přezku do zámku, až uslyšíte jasné cvaknutí. Pokud nebylo slyšet cvaknutí, bezpečnostní pás není správně upevněn. POZOR:
Při zavírání dveří zkontrolujte, že je bezpečnostní pás zatažen a že se nepřivřel do dveří.
Vytahujte pás rovnoměrně. Při rychlém vytahování nebo pokud je vozidlo ve svahu, může dojít k zaseknutí.
Chcete-li bezpečnostní pás uvolnit, stiskněte červené tlačítko na přezce. Podržte přezku a nechte pás volně zcela navinout do úložné polohy.
Použití bezpečnostních pásů v těhotenství
POZOR:
Těhotné ženy si musí správně nastavit bezpečnostní pás, aby byla jízda bezpečná pro ně i pro nenarozené dítě. Nikdy nepoužívejte jen bederní pás nebo jen ramenní pás.
Těhotné ženy musí při jízdě vždy použít bezpečnostní pás. Pánevní popruh kombinovaného bezpečnostního pásu musí být naveden pod břichem a musí být co nejvíce utažen, aniž by však ženě působil nepohodlí. Ramenní popruh musí vést přes střed ramena a střední část hrudníku.