Naciśnij elementy sterowania temperaturą z danej strony klimatyzacji, aby ustawić temperaturę dla tej strony.
Image Shown Without Description  Przesuń element sterujący, aby ustawić temperaturę.
Włączanie i wyłączanie trybu dwustrefowego
Image Shown Without Description  Wciśnij przycisk.
Wskazówka:   Gdy tryb dwustrefowy jest wyłączony, ustawienie temperatury za pomocą elementów sterowania po stronie kierowcy powoduje ustawienie temperatury po obu stronach.
Wskazówka:   Ustawienie temperatury za pomocą elementów sterowania po stronie pasażera powoduje ustawienie temperatury po stronie pasażera i włączenie trybu dwustrefowego.
Włączanie i wyłączanie elektrycznej nagrzewnicy
Kiedy funkcja E-Heat jest włączona, elektryczna nagrzewnica jest wykorzystywana do ogrzewania kabiny i zapobiegania zaparowaniu szyb. Wyłączenie funkcji E-Heat pozwala oszczędzić akumulator i tym samym wydłużyć zasięg pojazdu. Elektryczna nagrzewnica jest jedynym źródłem ogrzewania kabiny.
Image Shown Without Description  Naciśnij przycisk, aby włączyć lub wyłączyć elektryczną nagrzewnicę. Nagrzewnica włącza się domyślnie.
Wskazówka:   Wyłącz nagrzewnicę, aby wydłużyć zasięg pojazdu.
Wskazówka:   Ten przycisk nie działa w niektórych trybach układu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.
Wskazówka:   Ten przycisk nie wyłącza układu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.
Wskazówka:   W niektórych warunkach, np. przy wysokiej temperaturze otoczenia, elektryczna nagrzewnica może się nie włączyć lub może działać z ograniczoną mocą. Taka strategia działania wspomaga optymalizację zużycia energii akumulatora.