Image Shown Without Description
Jeżeli Twój pojazd wymaga holowania, skontaktuj się z profesjonalnym serwisem holowniczym lub swoim dostawcą usług pomocy drogowej.
Zalecamy wykorzystanie wyposażenia do podnoszenia kół i wózków pod koła lub wyposażenia z platformą do holowania pojazdu. Do holowania nie należy stosować pasów podwieszających. Firma Ford nie zatwierdziła procedury holowania z wykorzystaniem pasów podwieszających. W przypadku nieprawidłowego holowania pojazdu lub wykorzystania innych niż zalecane środków może dojść do uszkodzenia pojazdu.
Twój producent publikuje podręcznik dotyczący holowania, który jest skierowany do wszystkich autoryzowanych serwisów pomocy drogowej. Należy dopilnować, by serwis pomocy drogowej skorzystał z tego podręcznika w celu zapoznania się z prawidłowymi procedurami podłączania i holowania.
Podczas holowania pojazdu wszystkie koła muszą być uniesione ponad podłoże. Dzięki temu można uniknąć uszkodzenia układów mechanicznych oraz pojazdu.
W przypadku stosowania wyposażenia do podnoszenia kół do holowania pojazdu przodem do kierunku jazdy umieść tylne koła na wózku pod koła.
W przypadku stosowania wyposażenia do podnoszenia kół do holowania pojazdu tyłem do kierunku jazdy umieść przednie koła na wózku pod koła.

Uwagi dotyczące Instrukcji obsługi

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie swoich uwag

OK