OSTRZEŻENIE   OSTRZEŻENIE:  Prowadzenie pojazdu z zapaloną lampką ostrzegawczą jest niebezpieczne. Może wystąpić znaczne zmniejszenie skuteczności działania hamulców. Zatrzymanie pojazdu może potrwać dłużej. Należy jak najszybciej zlecić sprawdzenie pojazdu. Przedłużona jazda z włączonym hamulcem postojowym może powodować usterkę hamulców i ryzyko obrażeń.

Image Shown Without Description  Jeżeli lampka ABS świeci się podczas jazdy, oznacza to usterkę. Nadal możliwe jest normalne hamowanie, bez funkcji układu zapobiegającego blokowaniu kół podczas hamowania. Udaj się do Autoryzowanego Dealera.
Zapala się również na chwilę po włączeniu zapłonu, aby potwierdzić działanie lampki. Jeżeli lampka nie zapala się po włączeniu zapłonu lub zaczyna migać w dowolnym momencie, zleć sprawdzenie układu Autoryzowanemu Dealerowi.
Image Shown Without Description 
Image Shown Without Description  Lampka hamulców zapala na chwilę po włączaniu zapłonu, aby potwierdzić działanie lampki.Może się także zapalić po włączeniu hamulca postojowego, gdy włączony jest zapłon. Jeśli lampka zapali się podczas jazdy, upewnij się, czy hamulec postojowy jest wyłączony. Jeżeli hamulec postojowy jest wyłączony, lampka sygnalizuje niski poziom płynu hamulcowego lub usterkę układu hamulcowego.Udaj się do Autoryzowanego Dealera.
Wskazówka:   Lampki mogą się różnić w zależności od kraju.